Logo

Úžasné nemovitosti spojené s místy, stylem, ojedinělostí, či tradicí Čech, Moravy a Slezska.

Vyhledali jsme pro Vás velké množství míst v celé ČR a na Slovensku. Kvalitní služby, tradice, styl, design i výborné jídlo. Jako jediní na českém trhu poskytujeme certifikaci pro nemovitosti určené k rekreačnímu pobytu. Řešení zkreslených, falešných, nebo záměrně poškozujících recenzí. Pomáháme zlepšit kvalitu poskytovaných služeb našich partnerů na základě recenzí zákazníků. Certifikovaná nemovitost dostává každý měsíc hlášení, která byla zaznamenávána od zákazníků. Všechny naše certifikované nemovitosti procházejí důkladnou prohlídkou a schvalovacím procesem.

Náš tým RogRENT

Tvoří jej profesionálové z oboru cestovního ruchu a znalci z oboru realit. Díky jejich zkušenostem a citu pro vyhledávání a realizaci všech našich nemovitostí a projektů, vám dokážeme zrealizovat ojedinělé zážitky při vašem odpočinku či zábavě po celé naší zemi.

Robert Gruncl

Má na starost rozvoj Inzertní platformy RogRENT.cz. Spolupracuje s ostatními řediteli, jejichž činnost řídí, koordinuje a kontroluje. Vytváří celkovou strategii i politiku směřování společnosti k vytyčeným cílům.

Petra Grunclová

Jednatel a vedoucí účetního oddělení. Má na starosti účetní oddělení skupiny R.G. Advertising Trust. Včetně dohlížení na oddělení compliance a je manažer kanceláře.

Arturs Bernats

Zodpovídá za ekonomickou a finanční stabilitu společnosti. Tvoří rozpočty, vyhodnocuje rizikovost projektů, zpracovává finanční reporty.

Lana Ludwig

Regionální ředitel a obchodní zástupce pro země Rakousko a Německo. (https://www.rogrent.at/) Rozvoj, inzerce, strategie.